محل تبلیغات شما

حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید اسمارت فون و یا تبلت اندرویدی را از طریق رایانه ی شخصیتان مدیریت کنید! نرم افزارهای مختلفی برای سیستم عامل اندروید وجود دارند که بتوانید با استفاده از آن ها گوشی خود را مدیریت کنید ؛ امروز قصد معرفی یکی از بهترین، قدرتمندترین و کامل ترین نرم افزارهای مدیریت اندروید از طریق اتصال اینترنت با نام AirDroid را داریم که به نظر من کامل ترین و آسان ترین برنامه ی اندروید منیجر می باشد! با داشتن این برنامه برروی موبایل خود می توانید به آسانی و در سریع ترین زمان ممکن از طریق اتصال اینترنت مدیریتی کلی برروی اندرویدفون خود داشته باشید!با این که امکانات بی شماری در این اپلیکیشن نهفته شده است.

ایا این برنامه مطمئن است؟

گفته می شود AirDroid 4.0.0.3 مشکلات امنیتی را حل می کند که می تواند هکرهای مخرب را رهگیری کند. آخرین نسخه AirDroid از فروشگاه Google Play در دسترس است.

چگونه یک حساب AirDroid ایجاد کنیم؟

1: از وب سایت www.airdroid.com دیدن کنید و روی گزینه "ثبت نام" در منوی بالا سمت راست کلیک کنید.

2: آدرس پست الکترونیکی ، گذرواژه و نام مستعار خود را وارد کنید.

3: روی Next کلیک کنید و نامه تأیید به ایمیل شما ارسال می شود.

4: کد تأیید را وارد کنید و روی تأیید و ثبت نام کلیک کنید.

چگونه می توانم از AirDroid در رایانه شخصی خود استفاده کنم؟

در برنامه AirDroid ، یک آدرس وب نمایش داده می شود. مرورگر خود را باز کرده و به URL بروید. نمایش اصلی رابط وب AirDroid و کادر محاوره ای باز می شود ، که به شما اجازه می دهد اگر حساب کاربری داشته باشید ، وارد سیستم شوید. برای اتصال به رایانه خود با دستگاه ، مطابق شکل زیر روی کد QR در برنامه AirDroid در دستگاه ضربه بزنید.

چگونه یک دستگاه را از AirDroid حذف کنم؟

در دستگاه خود ، Settings > Security > Device administrator بروید و سپس AirDroid را پیدا کنید و تیک کنار آن را بردارید. برای تأیید دکمه غیرفعال کردن و سپس تأیید را بزنید. سپس می توانید AirDroid را درست مانند برنامه های دیگر حذف کنید.

معرفی انتی ویروس Avira

معرفی برنامه AirDroid

معرفی برنامه Nova Launcher

airdroid ,برنامه ,، ,تأیید ,دستگاه ,روی ,می شود ,کنید و ,کلیک کنید ,برنامه airdroid ,خود را ,طریق اتصال اینترنت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه عمومی اندیشه تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج) صلوات